O mnie

Donec rutrum congue leo eget malesuada. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi.

KIAKO ARCHITEKTURA to pracownia autorska, która powstała z myślą o kreowaniu przestrzeni, współpracy z wymagającym inwestorem oraz indywidualnym podejściu dla każdego klienta.

Zajmuje się tworzeniem: koncepcji architektonicznych, indywidualnych projektów architektoniczno- budowlanych budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, gospodarczych magazynowych, użyteczności publicznej, usługowych i innych, przygotowaniem wysokiej jakości wizualizacji 3d, adaptacji gotowych projektów.

Doświadczenie, kierunkowe wykształcenie oraz kompulsywne poszukiwanie ideału w architekturze pozwala na kreowanie wyjątkowych rozwiązań w poszanowaniu kontekstu. Ogromne skupienie uwagi na detalu oraz rytmie owocuje stworzeniem niepowtarzalnych kompozycji oraz nieszablonowych rozwiązań. Terminowość to zasada z którą powstała pracownia, przez szacunek do klienta i jego czasu.

Rozmowa z klientem pozwala na odnalezienie idealnego rozwiązania dla Jego potrzeb i miejsca działania.

Złota zasada pracowni to MNIEJ ZNACZY WIECEJ.